Polityka prywatności

        Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane w formularzu adresowym za pośrednictwem strony internetowej www.zaslepkisamochodowe.pl po uzyskaniu zgody Kupującego przetwarzane są przez Sprzedawcę - Paweł Misiak, ul. Kuźnicza 8/7, 60-241 Poznań w celu realizacji zamówienia, w szczególności wysłania Potwierdzenia Otrzymania i Potwierdzenia Przyjęcia Zamówienia, dostawy przez firmę kurierską towaru pod wskazany przez Kupującego adres oraz obsługą Kupującego w zakresie umowy sprzedaży - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

 1. Dane osobowe przekazywane w formularzu adresowym za pośrednictwem strony internetowej www.zaslepkisamochodowe.pl po uzyskaniu zgody Kupującego mogą być przetwarzane przez Sprzedawcę - Paweł Misiak, ul. Kuźnicza 8/7, 60-241 Poznań - w celach marketingowych i akwizycyjnych, w szczególności do przesyłania newslettera i komentowania towarów - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).
 2. Dane osobowe przekazywane w formularzu adresowym za pośrednictwem strony internetowej www.zaslepkisamochodowe.pl po uzyskaniu zgody Kupującego mogą być przetwarzane przez Sprzedawcę - Paweł Misiak, ul. Kuźnicza 8/7, 60-241 Poznań - w celach statystycznych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).
 3. Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść żądanie zaprzestania przetwarzania danych oraz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych w przypadkach wskazanych przez prawo. Wszelką korespondencję dotyczącą przetwarzania danych osobowych należy kierować na adres Paweł Antczak ONO, Poznań 60-002, ul. Kowalewicka 13 lub adres poczty elektronicznej: sklep@zaslepkisamochodowe.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 5. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182) informujemy, że dane osobowe podane w formularzu adresowym, będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych.
 6. Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności strony www.zaslepkisamochodowe.pl -                 pliki ( „cookies")
 7. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem: sklep@zaslepkisamochodowe.pl
 8. Warunki świadczenia usług drogą elektroniczną
 9. Wymagania techniczne do korzystania ze sklepu internetowego www.zaslepkisamochodowe.pl są następujące: komputer z dostępem do Internetu i zainstalowaną przeglądarką internetową (Internet Explorer w wersji, Google Chrome w wersji, Mozilla Firefox w wersj, Opera w wersji, Safari w wersji), włączoną obsługą plików cookies w przeglądarce internetowej oraz posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej .
 10. Kupujący proszony jest o korzystanie z sklepu internetowego www.zaslepkisamochodowe.pl zgodnie z jego przeznaczeniem. Zakazane jest podejmowanie czynności i dostarczanie przez Kupującego treści o charakterze bezprawnym.
 11. Postanowienia końcowe
 12. Newsletter to bezpłatny elektroniczny  biuletyn, w którym Kupujący informowany jest o aktualnych akcjach promocyjnych, wyprzedażach. Newsletter wysyłany jest wyłącznie Kupującym, którzy wyrazili chęć aby go otrzymywać. Podczas zapisywania do newslettera Kupujący zostanie poproszony o wskazanie adresu adres e-mail, na który ma być wysyłany newsletter. Z newslettera można zrezygnować w dowolnym momencie. W takim przypadku podany przez Kupującego adres e-mail zostanie usunięty z listy mailingowej. Informację o rezygnacji z newslettera należy przesłać na adres emaila: sklep@zaslepkisamochodowe.pl
 13. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia towarów znajdujące się w sklepie internetowym Babyono zarejestrowanym pod domeną o nazwie www.zaslepkisamochodowe.pl są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych oraz do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sprzedawcy.
 14. Sprzedawca dokłada wszelkich starań aby przedstawione na stronie internetowej sklepu internetowego www.zaslepkisamochodowe.pl informacje były prawidłowe i rzetelne. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji o towarach prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
 15. W razie niejasności lub pytań dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
 16. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827) oraz inne przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
 17. Przedmiotem działalności sklepu internetowego www.zaslepkisamochodowe.pl jest sprzedaż zaślepek samochodowych wydrukowanych na drukarce 3D
 18. Właścicielem  sklepu internetowego www.zaslepkisamochodowe.pl jest Paweł Misiak, ul. Kuźnicza 8/7, 60-241 Poznań
 19. Do złożenia zamówienia w sklepie internetowym www.zaslepkisamochodowe.pl konieczne jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem.

Podane przez Państwa dane nie wynikają z żadnego obowiązku prawnego, a są dobrowolne. Jednak niepodanie danych uniemożliwi realizację umowy, zlecenia lub stosunku pracy. 

Pozdrawiam
Paweł Misiak