Misiak_baner_white.jpg

Historia naszej firmy sięga początków technologii druku 3D w Polsce, bo już blisko 8 lat temu Paweł Misiak właściel firmy Zaślepki Samochodowe zainteresował się budową drukarek 3D.

Jego pasja zaowocowała powstaniem przeszło 12 drukarek 3D, następnie zaczął projektować oraz drukować zaślepki samochodowe. Od czerwca 2022 założył firmę i zaczął oferować projektowane przez siebie produkty.

Oferujemy szeroką gamę produktów drukowanych z ABSu. Niewiele firm oferujących podzespoły drukowane, produkują je z tego materiału. Spowodowane jest to trudnościami w procesie wytwarzania z tego materiału i większość firm oferuje wydruki z PLA lub PET-G. Materiały te nie nadają się do zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym i dlatego można spotkać negatywne opinie o produktach wytwarzanych na drukarkach 3D.

Jesteśmy świadomi, iż klienci oczekują najwyższej jakości i to właśnie oferujemy. Dbałość o klienta sprawia że nieustannie ulepszamy nasze procesy produkcyjne, śledzimy trendy na rynku i jesteśmy otwarci na sugestie. Wszystko po to aby nasza oferta idealnie dopasowała się do Państwa potrzeb.

 

Komplet.png

Od samego początku działalności naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.
Uważamy, że można to osiągnąć jedynie poprzez najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz staranność wykonania.
Dlatego firma Zaślepki Samochodowe Paweł Misiak w kwestii jakości nie idzie na kompromisy – nabywając nasze produkty możecie być Państwo pewni, że weszliście w posiadanie najlepszego towaru na rynku.

Screenshot_2022-02-01-18-38-28-36_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.jpg

W dobie zalewu importowanych towarów z Chin, postawiliśmy im wyzwanie. Choć zdajemy sobie sprawę że to trudne zadanie, postawiliśmy na produkcję w Polsce, na polskich dostawców i polskie filamenty. Niemożliwe? A Jednak! Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim obdarzyliście i nadal obdarzacie nas i nasze produkty.

2.jpg

Zaślepki Samochodowe Paweł Misiak to firma rodzinna. Relacje panujące w naszym przedsiębiorstwie przenosimy również na relacje biznesowe – każdy klient jest traktowany jak partner i może być pewny, że jego potrzeby spotkają się z życzliwym przyjęciem. 

Nie ograniczamy się tylko do przemysłu motoryzacyjnego, ale projektujemy również elementy plastikowe na indywidualne zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu.

.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: